Дата
Час проведення
Назва
19 Жовт.
19.10 - 11:00 19.10 - :

Презентація проєкту "Чарівний світ.UA" про збереження та популяризацію української міфології

органiзатор Проєкт "Чарівний світ.UA", мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: anna@ukrinform.com
Пресконференція, присвячена реалізації першого етапу проєкту - виходу мобільного додатку з доповненою реальністю.

Учасники: Нік Лисицький - автор та керівник проєкту, український письменник, діджитал-продюсер, дестинейшн-менеджер; Александра Кроліковска та Александер Кроліковскі - комунікаційні політики проєкту.

Довідково. "Чарівний Світ.UA" - довготривала культурна ініціатива, спрямована на збереження та популяризацію української міфології. Вперше в історії України в рамках проєкту здійснюється комплексна візуалізація та діджиталізація пантеону героїв української міфології.

В рамках першого етапу проєкту, за підтримки Українського культурного фонду, в кінці жовтня 2020 року буде випущений освітньо-ігровий мобільний додаток з доповненою реальністю для дітей та їх батьків.

Автори ілюстрацій - багатократні призери фестивалів Kyiv International Advertising Festival, ADC UA Awards, Effie та престижного міжнародного конкурсу в сфері дизайну AD Black sea.

Авторка текстів - відома дитяча письменниця та поетеса, член Національної спілки письменників України Світлана Дідух-Романенко.

Озвучили міфологічних персонажів відомі актори: заслужений артист України Михайло Войчук, заслужений артист України Борис Георгієвський, народний артист України Петро Мага та інші.

Сайт проєкту: https://magicworld.com.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/charivnyjsvit/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCd_5LWl9eXRBWS-hTXINkJQ/

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV 

Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 2]