Дата
Час проведення
Назва
20 Жовт.
20.10 - 11:00 20.10 - :

Презентація проєкту Ukrainian Live Classic: перший мобільний додаток з українською класичною музикою

органiзатор Проєкт Ukrainian Live Classic, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: anna@ukrinform.com

Учасники: Тарас Демко - директор проєкту Ukrainian Live Classic; Іван Остапович - артистичний директор проєкту Ukrainian Live Classic; Володимир Ольшанський - координатор проєкту Ukrainian Live Classic; Любов Морозова - музикознавчиня.

Довідково. Як повідомляють організатори, Ukrainian Live Classic — перший у світі мобільний додаток з українською класичною музикою, який розробила Громадська організація Сollegium за підтримки Українського культурного фонду.

Додаток має чітку структуру, що дозволяє обирати музику за стилями, епохами, композиторами тощо. Обкладинка кожного альбому унікальна, їх розробляє координатор та ідейник проєкту Володимир Ольшанський. Проєкт двомовний, основна версія — англійська мова.

Ukrainian Live Classic уже доступний для скачування на Google Play Market та Apple Store. Він є абсолютно безкоштовним для користувачів. Розробку додатку підтримав Український культурний фонд, а подальше функціонування забезпечать партнери - Галицьке музичне товариство та Львівський органний зал. Також передбачена система донейтів для охочих підтримати проєкт.
Інстаграм та Facebook проєкту.

Сайт проєкту: http://ukrainianlive.org/

Промо проєкту: https://youtu.be/eQv-OuFaOAg 


Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу:  https://www.youtube.com/user/UkrinformTV


Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32  
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 1]