Дата
Час проведення
Назва
24 Жовт.
24.10 - : 24.10 - :

Перший благодійний автопробіг до Дня автомобіліста України,

органiзатор не вказано, мiсто Київ
Перший благодійний автопробіг до Дня автомобіліста України, щоб вшанувати памˊять працівників автотранспорту, які були залучені до ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Під час автопробігу учасники планують зібрати гроші, які будуть направлені на реконструкцію пам’ятника "Тим, хто врятував світ", що у місті Чорнобиль.
Акція відбуватиметься за підтримки Державного агентства України з управління зоною відчуження, Державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС", ДП "Центр організаційно-технічного і інформаційного управління зоною відчуження", 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Чорнобиль), спільно з Міжнародною громадською організацією "Центр Прип’ять.ком", ГО "Команда Чорнобиль".
Стартуватимуть автомобілі в місті Києві, з паркувального майданчика ТРЦ "Караван" на вул. Луговій і прямуватимуть до зони відчуження. На шляху до Чорнобильської зони учасники зроблять коло пошани біля пам’ятника "Чорнобильцям автомобілістам та дорожникам", що знаходиться у Києві на перехресті вул. Свято-Покровської та траси Київ-Овруч. Друге коло стартуватиме вже на в’їзді в Іванків, де встановлено пам’ятник ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Після перевірки документів та обов’язкового інструктажу на КПП "Дитятки" колона автомобілів буде проїжджати ділянками затверджених маршрутів. Деталі участі за тел.: (066) 264-19-86, (099) 274-74-81. Акредитація за тел.: (044) 594-82-47, pressdazv@gmail.com. ФБ - https://www.facebook.com/dazv.gov.ua
Мiсце проведення заходу ТРЦ Караван [з паркувального майданчика ТРЦ "Караван" на вул. Луговій]