Дата
Час проведення
Назва
12 Сiч.
12.01 - : 14.01 - :

Україна бере участь у 8-й сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA

органiзатор не вказано, мiсто Абу-Дабі
Українська делегація на чолі з головою Держенергоефективності Сергієм Савчуком візьме участь у 8-й сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати).

12 січня запланована зустріч української делегації з Генеральним директором IRENA Аднаном Аміном, в рамках якої передбачається обговорити потенціал відновлюваної енергетики України, останні законодавчі здобутки та потенційні шляхи співробітництва.
Разом із С.Савчуком представляти Україну в IRENA у складі офіційної делегації також планують: народні депутати України Олександр Домбровський та Наталія Кацер-Бучковська, Надзвичайний і Повноважний Посол України в ОАЕ Юрій Полурез, Голова правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков, директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності Юрій Шафаренко та співробітники Посольства України в ОАЕ.
13 січня передбачається виступ Сергія Савчука з вітальним словом на відкритті 8-го засідання Асамблеї IRENA (http://www.irena.org/events/2018/Jan/Eighth-Session-of-the-IRENA-Assembly). У ході виступу він представить останні досягнення України у розвитку відновлюваної енергетики, удосконалене регуляторне поле та можливості інвестування у "зелені" проекти.
Також, Голова Держенергоефективності планує взяти участь у Міністерському круглому столі "Прискорення глобальної енергетичної трансформації: збільшення інвестицій у відновлювані джерела енергії".

Участь української делегації у 8-ій сесії Асамблеї IRENA відбувається за сприяння Проекту UNIDO UKR IEE "Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України" (http://www.ukriee.org.ua)
Мiсце проведення заходу Masdar City []